Handel i usługi

Biuro w Holandii – od czego zacząć?

Biuro w Holandii – od czego zacząć?

Warto mieć świadomość, że z roku na rok coraz większa liczba przedsiębiorców podejmuje decyzję o prowadzeniu działalności gospodarczej na terenie Niderlandów. Świetnym rozwiązaniem może być wirtualne biuro w Holandii. FBS24 jest w stanie pomóc w załatwianiu wszystkich formalności. Dlaczego warto zdecydować się na biznes w Holandii i wirtualne biuro?

Oszczędność czasu

Wystarczy, że osoba zainteresowana wybierze pakiet, który ją interesuje, a następnie dokona transakcji za pośrednictwem strony internetowej FBS24. Przedsiębiorca w ciągu zaledwie 15 minut otrzyma nie tylko adres, ale również umowę najmu. Umożliwi ona zarejestrowanie spółki lub działalności gospodarczej we wspomnianym kraju.

Zmniejszenie kosztów początkowych

Kolejnym argumentem przemawiającym za założeniem biura wirtualnego w Holandii jest zmniejszenie kosztów początkowych. Zdecydowanie się na usługi firmy FBS24 pozwoli na znaczne zmniejszenie kosztów potrzebnych do rozpoczęcia działalności. Przedsiębiorca uzyska w ten sposób dostęp do bardzo elastycznych form najmu czy miejsca do pracy. Może również odbywać spotkania z klientami przy jednoczesnym uniknięciu procesu najmu powierzchni zgodnie z tradycyjnymi metodami.

Pomoc w prowadzeniu biznesu

W ramach usługi firmy FBS24, przedsiębiorca otrzymuje także w cenie pakietu obsługę korespondencji. Ponadto możliwe jest także wybranie dodatkowych opcji, w ten sposób można uzyskać dostęp do obsługi dedykowanej linii telefonicznej z amsterdamskim numerem stacjonarnym. Firma FBS24 może także nie tylko pomagać w tłumaczeniu otrzymanej korespondencji, ale również redagowaniu korespondencji do partnerów biznesowych czy klientów. Przedsiębiorca w ten sposób nie musi zatrudniać kosztownych pracowników do wykonywania wspomnianych zadań.

Dostęp do sprawdzonych usług prawnych i księgowych

Firma FBS24 współpracuje z renomowanymi, a także sprawdzonymi kancelariami adwokackimi, podatkowymi, księgowymi. Przedsiębiorca może w ten sposób uzyskać dostęp do całkowitej obsługi swojej działalności w Holandii.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 + jedenaście =