Turystyka i rekreacja

Narty w Białce Tatrzańskiej – gdzie wypożyczyć sprzęt?

Narty w Białce Tatrzańskiej – gdzie wypożyczyć sprzęt?

Okres zimowy jest tym długo wyczekiwanym momentem przez miłośników nart! Aktywności te są chętnie uprawiane przez amatorów sportów zimowych, jak i profesjonalistów posiadających wieloletnie doświadczenie. Dowiedz się jaki zimowy kurort na weekendowy wyjazd wybrać i gdzie wypożyczyć sprzęt, jeżeli nie posiadasz swojego?

Narty w Białce Tatrzańskiej, Szczyrku czy może Zakopanem?

Jazda na nartach i snowboardzie jest możliwa tylko w określonych warunkach i na bezpiecznych szlakach. Wiele miejscowości turystycznych w Polsce oferuje miejsce do uprawiania sportów zimowych – Szczyrk, Zakopane, Bukowina Tatrzańska. Warto także rozważyć wyjazd na narty w Białce Tatrzańskiej. Wybierając się do tej destynacji trzeba odwiedzić Kotelnicę Białczańską, która jest największą stacją narciarską miejscowości. Oprócz atrakcji popularnego ośrodka można skorzystać z ogromu stoków narciarskich położonych w kurorcie. Jest idealnym miejscem dla początkujących, jak i doświadczonych narciarzy. Miejsce zaplanowane, a co ze sprzętem?

Wypożyczalnia sprzętu i jej zalety

Większość ludzi okazyjnie wyjeżdżających na narty i snowboard nie chce wydawać pieniędzy na profesjonalny sprzęt i wyposażenie, które i tak cały rok zalegałoby w szafie. Polegają oni na usługach wypożyczalni znajdujących się przy ośrodkach i stokach narciarskich. W Białce Tatrzańskiej znajduje się wypożyczalnia sprzętu Skirent oferująca profesjonalne wyposażenie – narty, kijki, deski snowboardowe, wszystko dopasowane przez specjalistów mających doświadczenie w dobieraniu odpowiedniego sprzętu. Dodatkowo można znaleźć tam kaski, rękawiczki, google, ochraniacze – wszystko co sprawia, że jazda jest przyjemniejsza i przede wszystkim bezpieczniejsza. W Skirent odnajdą się amatorzy sportów zimowych, jak i doświadczeni w jeździe narciarze. Sprzęt dla siebie znajdzie cała rodzina, od najmłodszych do tych najstarszych!

Wybierając się na narty warto zapoznać się z zasadami obowiązującymi na stokach i zapewnić sobie bezpieczną jazdę wypożyczając sprzęt ze sprawdzonych miejsc.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 − 7 =