Zdrowie i uroda

6 gabinetów medycyny estetycznej, gdzie warto wykonać zabieg powiększania ust

6 gabinetów medycyny estetycznej, gdzie warto wykonać zabieg powiększania ust

Pełne, jędrne usta to synonim kobiecości. Nie każdy jednak dostał je w prezencie od natury. Na szczęście dzisiejsza medycyna estetyczna daje możliwość poprawienia nie tylko wielkości, ale również konturu naszych warg. Na taki zabieg najlepiej wybrać się do sprawdzonej kliniki.

Najlepsze kliniki, w których można wykonać zabieg powiększania ust

Kraków Pl. Szczepański 3, Consensus Med

W aktualnej ofercie znajdziemy zabieg powiększania ust za pomocą nowoczesnego preparatu Neuvia Lips, który służy nie tylko do wypełniania warg, ale i do ich konturowania i rewitalizacji. Daje naturalny efekt, a usta są miękkie w dotyku. Ceny zabiegów zaczynają się od 1100 zł. Dla osób, które zdecydują się od razu na całą serię zabiegów, przygotowano atrakcyjne rabaty.

Bona Dea (Kraków, Wodociagowa 47)

Ten nowoczesny gabinet medycyny estetycznej oferuje zabiegi powiększania ust przy użyciu preparatów opartych na kwasie hialuronowym. Do wyboru mamy dwie opcje – dla osób niezadowolonych zarówno z kształtu jak i wielkości swoich ust oraz dla tych, które chciałyby je tylko nieznacznie odświeżyć, nawilżyć i poprawić kontur, bez zwiększania ich objętości.

Klinika Urody (Warszawa, św. Bonifacego 70)

Warszawska klinika oferuje powiększanie ust już od 700 zł za zabieg. Używane są preparaty różnych marek, dobierane indywidualnie do potrzeb każdej klientki.

Klinika Miracki (Warszawa, Wilanowska 67)

W swojej ofercie klinika ma wstrzykiwanie wypełniaczy oraz organiczne preparaty na bazie kwasu hialuronowego. Trwający dosłownie kilka minut zabieg, daje natychmiastowe efekty. Ceny zaczynają się od 800 zł.

Ars Estetica (Wrocław, Powstańców Śląskich 56a)

W tej klinice możemy wykonać zabieg powiększania i modelowania ust preparatami z kwasem hialuronowym, który nie tylko powiększy i wygładzi nasze wargi, ale przywróci im również intensywną barwę.

KCM Clinic (Wrocław, Krucza 2A)

W ofercie znajdziemy zabiegi wypełniania ust kwasem hialuronowym oraz nawilżania czerwieni wargowej. Ceny to około 1400 zł za zabieg. Wcześniej wymagana jest konsultacja ze specjalistą.

Zabieg powiększania ust nie jest skomplikowany ani ryzykowny, jednak to bardzo ważne, aby przeprowadzić go w profesjonalnym gabinecie, pod nadzorem odpowiednich specjalistów. Największą popularnością cieszy się jednak ConsensusMed i to ten gabinet polecamy osobom, które chcą być spokojne o efekt końcowy.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 − jeden =