Serum rewitalizujące do włosów suchych na co pomaga?

Z włosami, jak z kobiecym humorem – to czy będą się układać, zależy od wielu czynników. Sen, dobry szampon, odpowiednia pielęgnacja i rozmowy. Ale czy nie idziemy za daleko? Może te wszystkie rytuały są nad wyraz stosowane i wystarczy tylko serum rewitalizujące do włosów suchych? Sama zobacz!

Zapytaliśmy się fryzjerów, jak najlepiej zadbać o suche włosy, które są coraz częstszym problemem współczesnych kobiet!

Włosy suche to problem nawet 70% naszych klientek. Skarżą się, że włosy się nie układają, łamią się i są nieprzyjemne w dotyku. Wina w całości leży po stronie pielęgnacji i dbania o nie. Odpowiednie nawilżenie, stosowanie kosmetyków i ograniczenie działania ciepła to pierwszy krok ku zdrowym włosom. Jednak usuwanie rytuałów to nie wszystko. Trzeba też sięgnąć po coś, co pomoże nam w odbudowie cebulek i wzmocnieniu oraz nawilżeniu kosmyków. My najczęściej stosujemy serum rewitalizujące do włosów suchych. Mały flakonik z ogromnymi możliwościami. Pojemne i bardzo szybko działające. Wystarczy zacząć regularnie stosować i już po kilku tygodniach widać zdecydowaną poprawę w stanie włosów!” – zdradza nam stylistka fryzur Marlena.

Stosuj serum rewitalizujące

Serum rewitalizujące, choć jest dostępne w drogeriach, aptekach i sklepach internetowych, nie ląduje w każdym koszyku kobiety, która ma problem z suchymi włosami. Dlaczego? Otóż problem tkwi w naszej nieświadomości. Nie zdajemy sobie sprawy, że ten mały, niepozorny kosmetyk ma tak wielką moc. Nie tylko wygładza strukturę włosów, zamykając łuski, aby ułatwić codzienna stylizację, ale dogłębnie nawilża i pomaga w utrzymaniu prawidłowej gospodarki wodnej w skórze głowy, jak i samych kosmykach włosów. Efekty widać niemal natychmiast! Po pierwszym stosowaniu będzie nam łatwiej je rozczesać, po kolejnym, włosy same będą się układać i zaczną znowu lśnić, jak za dawnych czasów, gdy nie miałyśmy żadnych zmartwień związanych z naszą fryzurą. Dlatego zamiast dalej narzekać na problemy – po prostu sięgnij po serum rewitalizujące do włosów suchych, ponieważ jego działanie jest potwierdzone!

W nawiązaniu do wpisu chciałabym polecić Państwu produkt firmy Faromna. Link do produktu dostępny TUTAJ.