Reklama na pojazdach

Oklejanie aut to bardzo popularna reklama, która jest widoczna i łatwo zauważalna. Reklamę na pojazdy drukuje się drukiem cyfrowym w drukarniach cyfrowych. Jednak najpierw potrzebny jest dobry projekt.

Interesujący wydruk zawsze zwróci na siebie uwagę, a ciekawa treść może przyciągnąć spore grono potencjalnych klientów.

JAK DRUKUJE SIĘ TREŚCI NA AUTA?

Oklejanie pojazdów to tania i niezwykle skuteczna reklama. Drukarnie cyfrowe specjalizują się w tego typu reklamie. Oklejane są pojedyncze samochody, jak również całe floty. Reklama dostępna jest na samochody osobowe oraz na dostawcze czy ciężarowe, popularne są także naklejki na motocykle.

Dzięki kolorowym foliom naklejanym na samochody można nie tylko nakleić na auto grafikę z treścią reklamową, ale także zmienić kolor i wizerunek pojazdu.

Okleiny na samochody drukuje się na różnego rodzaju foliach drukiem cyfrowym lub offsetowym. Najlepsza do tego jest folia wylewana, jest ona bowiem bardzo elastyczna i łatwo jest potem projekt naklejać na pojazd. Innym rodzajem folii jest folia transparentna.

Folie są trwałe, niemożliwe do uszkodzenia i odporne na promieniowanie UV, dzięki temu nie blakną i nie odbarwiają się.

DLACZEGO OKLEJAMY NASZE POJAZDY?

Oklejanie samochodów pozwoli na stworzenie super reklamy. Samochody przemieszczają się w różne miejsca, toteż taka reklama dotrze do wielu odbiorców. Ciekawy wizualnie efekt można osiągnąć dzięki ciekawemu projektowi, zadrukowaniu folii, a potem poprzez oklejanie auta kilkoma warstwami folii.

Drukarnie cyfrowe specjalizują się także w przyciemnianiu szyb. W tym celu używa się folii transparentnej, przyciemnionej. Taka forma oklejenia samochodu też może znacznie zmienić jego wizerunek. Auto stanie się bardziej eleganckie z przyciemnionymi szybami, nie będzie przepuszczać promieni do wnętrza samochodu jak również przez to, auto nie będzie się znacznie nagrzewać. Na folii, którą oklejamy szyby też można wydrukować grafikę reklamową.

Wizerunek auta zmienia się diametralnie, ponadto auto oklejone folią staje się mobilną reklamą.

oklejanie samochodów i witryn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

five × two =