wesele radom

Organizacja ślubu – wybór lokalu

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Wiąże się z rozpoczęciem nowego etapu w życiu i wzięcia odpowiedzialności za drugiego człowieka. Na pewno jest wydarzeniem bardzo stresującym. Wybór sukni ślubnej, butów, dodatków, fryzury i makijażu spędza sen z powiek nie jednej pannie młodej.

W tym artykule postaram się opisać najczęściej wybierane miejsca na przyjęcie weselne.

Wesele w domu.

Główną zaletą wesela w domu jest na pewno oszczędność kosztów. Nie trzeba wynajmować sali. Musisz wziąć pod uwagę ilość gości oraz typ domu. Jeżeli chcesz zorganizować wesele w małym mieszkaniu raczej musisz pozostać przy skromnym obiedzie, natomiast jeżeli chcesz zorganizować wesele w domu prywatnym możesz sobie pozwolić na większą ilość gości. W obydwóch wypadkach musisz pamiętać o dobrym zagospodarowaniu przestrzeni. Goście nie będą zadowoleni jeżeli będzie ciasno.

Wesele w wynajętej sali.

W tym wypadku musisz obliczyć ilość gości i wybrać odpowiednią salę i związane z tym rzeczy np. wybór menu oraz dekoracji sali. W przypadku skromnego wesela możesz zorganizować je w niedużej restauracji, a jeżeli urządzasz głośne wesele dla dużej liczby gości możesz zorganizować ślub w pałacu. Zwróć uwagę na położenie sali, parking oraz jeżeli sala jest poza centrum musisz zorganizować jakiś transport dla gości. Musisz się liczyć z tym że to opcja droższa niż wesele w domu.

Ślub w plenerze.

Coraz bardziej popularne w Polsce jest urządzanie ślubów rodem z amerykańskich filmów. Jest to opcja najdroższa z wymienionych. Urzędnicy i księża coraz częściej zgadzają się na udzielanie ślubu w takich warunkach. Możesz taki ślub zorganizować w własnym ogrodzie lub w ogrodzie przy lokalu. Trzeb zadbać o odpowiednią ilość i rozmiar namiotów. Pamiętaj że nawet latem noce mogą być chłodne.

Pamiętaj że organizacja ślubu to trudne i odpowiedzialne zadanie, dlatego jeżeli nie masz czasu lub pomysłu na swoją uroczystość możesz zwrócić się o pomoc do konsultanta ślubnego. Jest to osoba, która zajmie się organizacją twojego ślubu i dopilnuje żeby wszystko poszło po twojej myśli.

My polecamy organizację ślubu w Pałacu Domaniowskim zwłaszcza osobom z okolic Radomia.
Więcej szczegółów znajdziemy na stronie: http://palacdomaniowski.pl/wesela-sluby-okolice-radomia/