Nocleg w Krakowie w dobrym standardzie – który wybrać?

Malowniczo położony Kraków w południowej Polsce tuż nad Wisłą kusi ofertą turystyczną i noclegową. Jest to miasto, które posiada także bogatą historią przedstawioną w atrakcyjny i przystępny sposób do dnia dzisiejszego. Należy również podkreślić, że kiedyś Kraków był stolicą Polski, nekropolią królów polskich oraz miejscem koronacyjnym.

Nocleg w Krakowie

Jest to miasto, które się stale rozwija. Zatem przyciąga nie tylko turystów licznymi atrakcjami, ale i także osoby przedsiębiorcze. Wspomniane zwiedzanie, jak i spotkania biznesowe wymagają czasu oraz spędzenia kilku dni w tym magicznym mieście. Gdzie się zatrzymać i przenocować w Krakowie? Oto trzy ciekawe propozycje hoteli:

  • Hotel Royal,
  • Hampton by Hilton Krakow,
  • Apartamenty Grodzka 21.

Hotel Royal leży w samym centrum, ponieważ znajduje się w sercu Starego Miasta. Świetna lokalizacja, bo przy ulicy św. Gertrudy 26-29 zapewnia idealne połączenie z krakowskimi Plantami, Zamkiem Królewskim i Wawelem. Ten 3-gwiazdkowy hotel oferuje luksusowe pokoje oraz dostęp do szerokiej propozycji udogodnień, takich jak: posiłki, Wi-Fi, parking czy Spa i relaks.

Hampton by Hilton Krakow położony jest przy ulicy Dąbskiej 5 obok nowoczesnych obiektów, czyli stadionu Kraków Arena oraz Centrum Expo. Jest to nowoczesny budynek, który oferuje przyjazne wnętrza i bezpłatne śniadania. Ofertę tą wyróżnia wysoki komfort dla osób będących na wyjeździe służbowym, jak i wakacyjnym.

Apartamenty Grodzka 21 oferuje pokoje w standardzie „apartamentów” również w samym sercu Krakowa, tuż przy Starym Rynku. Ulica Grodzka położona jest na Trakcie Królewskim skąd jest już bardzo blisko do Wawelu i dzielnicy żydowskiej Kazimierz. Oferta tego hotelu jest bardzo zróżnicowana, która jest urozmaicona o liczne promocje.

Podsumowując powyższe propozycje najciekawszą wydaje się być Hotel Royal. Hotel ten należy do sieci AMW Hotele, co zapewnia jego gościom wysoki komfort, dobry standard i gwarantuje wysoką jakość oferowanych usług. Wybierając nocleg w Krakowie, w Hotelu Royal dokona się najlepszego wyboru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × four =