PozostałeŚlub i wesele

Jaki prezent kupić młodej parze?

Jaki prezent kupić młodej parze?

Ślub to najbardziej wyjątkowe wydarzenie w życiu Pary Młodej. Dlatego też, goście zawsze zastanawiają się jaki upominek dla Młodych będzie tym najlepszym. Kwiaty stały się już nudne, o wiele lepsze będą niebanalne słodycze.

Słodki prezent dla Pary Młodej

Bardzo ciekawym pomysłem jest wręczenie nowo zaślubionym czekoladek w pudełku. Ale nie będą to takie zwykłe czekoladki, gdyż po ich otwarciu widoczny będzie uroczy napis z życzeniami albo datą ślubu. Wybierać można spośród opcji takich jak:

  • „Sto lat Młodej Parze”,
  • Imiona młodych + data ślubu,
  • „W dniu waszego ślubu”,
  • „Młodej Parze w dniu ślubu”,

Wybrać można właśnie jeden z przedstawionych powyżej zestawów, ale zawsze można też zdecydować się na wymyślenie własnych życzeń. Wpisuje się je wtedy w specjalnym kreatorze i bez problemu zamawia na stronie ze słodkimi wiadomościami. Wybrać można także rozmiar pudełka, czyli ilość zawartych w nim pralinek (od jednego do pięciu rzędów). Całość wygląda naprawdę efektownie, a poza tym przepysznie smakuje. Tekst zapisywany jest ciemną czekoladą na jasnych pralinkach, a pralinki ciemne stanowią wypełnienie pozostałych miejsc. Dzięki temu wszystko jest doskonale widoczne i czytelne.

Wyjątkowy smak

Nie dość, że praliny wyglądają bardzo efektownie, to na dodatek wyśmienicie smakują. Są one bowiem przygotowywane przy użyciu najwyższej jakości surowców, nie zawierają też sztucznych środków konserwujących. Zamawiając słodkości można wybrać nie tylko napis, ale także smak ciemnych pralinek. Robi się to z czterech następujących grup:

  1. Orzech laskowy, nugat i krokant migdałowy.
  2. Nadzienie owocowe, np. jabłko lub marakuja.
  3. Truskawka pana-cota i orzech macadamia.
  4. Pistacja, imbir, grejpfrut, jaśmin.

Jak widać, ten pomysł na to co kupić Młodej Parze jest naprawdę wyjątkowy i oryginalny. Elementu zaskoczenia po rozpakowaniu pudełka nie da się porównać z niczym innym. Małżonkowie na pewno będą zadowoleni i zapamiętają tak miły gest ze strony swoich gości na długie lata.

Udostępnij