Handel i usługi

Akcesoria dla chomika, które pokocha Twój pupil

Akcesoria dla chomika, które pokocha Twój pupil

Chomiki to przesłodkie zwierzaki – zabawne, śliczne, a przy tym stosunkowo łatwo zadbać o ich właściwą pielęgnację. Choć malutkie, potrafią zapewnić mnóstwo radości swoim państwu. Jak urządzić pupilowi jego małe królestwo, aby czuł się w pełni szczęśliwy?

Aby zapewnić swojemu małemu przyjacielowi maksimum wygody i radości, wyposaż jego klatkę w akcesoria dla chomików. Przede wszystkim ważny jest odpowiedni wybór klatki – powinna być dość duża, aby chomik miał w niej swoje miejsce do spania, jadalnię oraz pomieszczenie do zabaw. Stawiaj na klatkę – w akwarium trudno zadbać o higienę, nie zapewnia też właściwego przepływu powietrza.

Dbając o wygodę i rozrywkę chomika, zainstaluj w jego domku specjalne tunele dla chomików. Zapewnią małemu przyjacielowi długie godziny zabawy oraz powiększą jego osobistą przestrzeń. Chomiki lubią ukrywać się w trudno dostępnych miejscach – tunele zapewnią mu należyty komfort.

Aby chomik miał gdzie wypoczywać, zapewnij mu nie tylko ukryte miejsce na sen. Zainstaluj w jego klatce hamak, na którym będzie mógł wylegiwać się w trakcie ciepłych, leniwych dni. Będzie mu na nim wygodnie i przytulnie, komfort zapewni mu możliwość obserwowania swojego otoczenia.

Aby zapewnić chomikowi jeszcze większe pole do zabaw, kup mu specjalny, przenośny kojec, który można zainstalować w dowolnym miejscu w domu lub w ogrodzie. Zadbaj tylko, aby ścianki kojca były odpowiednio mocno zamknięte – nie musisz się martwić, że zwierzak ucieknie lub zrobi sobie krzywdę.

Jeszcze jedno, świetne akcesorium dla tych ruchliwych zwierzaków, to labirynt dla chomika. Umieść na jego końcu ulubiony przysmak swojego pupila i pozwól mu go zdobyć. To zabawa, która dostarczy mnóstwo radości zarówno samemu zwierzakowi, jak i obserwującym go dzieciom i dorosłym. Z takim zaopatrzeniem nie musisz się martwić, że Twój chomik będzie miał zbyt mało ruchu. Wypróbuj akcesoria dla chomików dostępne online w sklepie Tukan24, w niskich cenach i z darmową dostawą.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście − 1 =